Na obisku v Nemčiji

V okviru ERASMUS+ projekta Ustvarimo spodbudno učno okolje ali Let’s CAMOLE smo se učenci in učiteljice naše šole od 6. do 11. februarja mudili na obisku v slikovitem nemškem mestecu Herborn v deželi Hessen. Skupaj s predstavniki iz Grčije, Litve, Portugalske in Madžarske smo bili gostje na šoli Comenius-Schule Herborn. Tema te mobilnosti je bila Potrebujemo več kot tablo in kredo.

Bili smo toplo sprejeti in hitro navezali prijateljske vezi z drugimi udeleženci. Vsak dan smo počeli kaj novega in na ta način spoznavali utrip življenja v šoli, kraju, pri družinah … Videli, slišali, se naučili, poskusili in doživeli smo res veliko. Naj namesto besed več povedo fotografije.

To je bila naša predzadnja mobilnost v tem projektu. Zadnja mobilnost oz. zaključek projekta, ki ga koordinira naša učiteljica Renata Jakič, se „bo zgodil“ pri nas v Apačah v času od 8. do 13. 5. 2023, ko bomo gostili vse sodelujoče v projektu, česar se že zelo veselimo.

Dobrodošli v Apačah, naši prijatelji iz Litve, Madžarske, Portugalske, Grčije in Nemčije!

Accessibility