Sprejem prvošolcev v Šolsko skupnost OŠ Apače

V torek, 3. 10. 2023, in v petek, 6. 10. 2023, smo imeli kulturni program, kjer smo naše prvošolčke iz matične in podružnične šole sprejeli v Skupnost učencev OŠ Apače.

Po pozdravnem nagovoru ge. ravnateljice Violete Kardinar, se je nekaj učencev predstavilo s svojimi glasbenimi, plesnimi in deklamacijskimi točkami, nato pa so nam tudi naši prvošolčki pokazali, kaj so se do sedaj že naučili.

Prvošolčki so izrekli zaprisego, prejeli knjižno darilce in se skupaj s predstavniki Šolske skupnosti tudi posladkali.

 

Želimo Vam, dragi naši prvošolčki, da bi z veseljem obiskovali pouk, se veliko novega naučili, ter da bi v devetih letih osnovnošolskega izobraževanja nabrali veliko veliko lepih trenutkov in tudi spominov.

 

Povezava do fotogalerije

Accessibility