POTEK PRVEGA ŠOLSKEGA DNE ZA PRVOŠOLČKE

POTEK PRVEGA ŠOLSKEGA DNE ZA PRVOŠOLČKE

Spoštovani starši, dragi prvošolčki,

Še malo pa se bomo srečali v šoli. Želimo vam ustvariti lep in nepozaben dan. Da bo lepši in brez zapletov, smo pripravili krajša navodila.

PRVOŠOLČKI  se nam pridružite v šoli v skladu z navodili, ki ste jih prejeli na vabilu. V STOGOVCIH  boste skupaj s starši sprejeti v telovadnici šole ob 8. uri, v APAČAH  pa v Kulturnem domu ob 10. uri. S seboj imejte šolske copatke. Uvodoma si boste skupaj s starši ogledali lutkovno predstavo, v nadaljevanju bomo staršem namenili nekaj uvodnih informacij in odgovorili na morebitna vprašanja. Prejeli boste tudi učna gradiva za 1. razred, priložnostna darilca in se malce pogostili.

 

Ob končanem programu boste starši prevzeli otroke in se skupaj odpravili domov.

Veselimo se srečanja z vami.

                                                                                                        Ravnateljica Violeta Kardinar

Accessibility