eTwinning Cards Exchange – Izmenjava voščilnic

Učenci in učiteljice drugih razredov OŠ Apače smo se odločili, da si bomo malo popestrili december. Preko eTwinning projekta smo se povezali s šolami po Evropi. V začetku decembra smo posneli video, s katerim smo jim zaželeli lepe božične praznike ter srečno novo leto. V okviru novoletnih delavnic smo nato izdelali voščilnice. 2.a je izbral tehniko z volno in odtiskovanjem, 2. b pa je izdelal voščilnice s smrečico. V njih smo nato zapisali še želje. Otroci in učiteljice smo bili zelo zadovoljni s svojimi izdelki. Skupaj smo zapakirali voščilnice v ovojnice in jih polni pričakovanja odnesli v tajništvo, da smo jih odposlali. Ni nam bilo treba dolgo čakati in že so nas razveselila prva pisma. Učenci so z velikim pričakovanjem komaj dočakali, da smo pisma odprli in jih prebrali. Nato so prihajala pisma eno za drugim vse do sredine januarja. Pisma so prišla iz različnih evropskih držav: iz Turčije, Francije, Italije, Španije, Portugalske, Češke, Poljske, Ukrajine, Grčije, Romunije in Slovaške. 

Accessibility