Obvestilo o možnost nakupa kosila za otroke, ki jim starši zaradi službenih obveznosti ne morejo zagotoviti obroka

Spoštovani,

zopet poteka pouk na daljavo in v šoli se zavedamo, da to mnogim izmed vas povzroča obilo preglavic. Da bi vsaj malo omilili vaše vsakodnevne skrbi, vam nudimo možnost nakupa kosila za vašega otroka po običajni ceni, ki velja za otroško oz. večje kosilo.

V kolikor po kosilo ne bo možno prihajati v šolo, javite in poskrbeli bomo, da se dostavi vašim otrokom na dom. Vi samo poskrbite, da posode za kosilo zjutraj dostavite v šolo. Posode označite, da bomo vedeli, komu pripadajo.

Omenjena ponudba velja torej zgolj za otroke, ki so zaradi službene odsotnosti staršev doma sami in jim nima kdo pripraviti toplega obroka.

Prijavo naredite v kuhinji, pri kuharici Brigiti: 02 564 22 91

Ravnateljica:
Violeta Kardinar